שליטה בכל מרכיבי ההשקעה
זו הדרך שלנו להעלות את הרף

המבנה הארגוני שלנו

VISION & BEYOND CAPITAL INVESTMENTS

Vision & Beyond הינה קבוצת יזמות וניהול נדל"ן אמריקאית בבעלות ישראלית המורכבת ממספר חברות. הקבוצה מומחית בייזום, שיפוץ, השבחה וניהול נכסים בארה"ב ובכך מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים רחבה לאורך כל תקופת ההשקעה, תוך עבודה וניהול ישיר מהשטח.

הדרך שלנו בהשקעות במולטי פמילי

איתור נכסים

אנו ממנפים את רשת הקשרים העסקיים של Vision & Beyond כדי לאתר נכסים הנמצאים מחוץ לשוק ולרכוש אותם במחיר הנמוך באופן משמעותי ממחיר השוק. באמצעות בדיקות נאותות נרחבות ומעמיקות ושיטות מימון חכמות, אנו יוצרים פוטנציאל תשואה גבוה עבור המשקיעים שלנו ותורמים ליצירת השפעה חיובית וארוכת טווח בקהילות בהן אנו פעילים.

בניה ופיקוח

בשלב זה אנו מניחים את העטים ועוברים לאחוז בפטישים. חברת הבנייה שלנו Vision Builders מתכננת, מבצעת ומפקחת על הבנייה, השיפוץ והשדרוג של הנכסים. שליטה על לוחות הזמנים והתקציב מאפשרת לנו להגן ולמקסם את ההצלחה של ההשקעה שלכם.

אספקת חומרי בניין

אנו מקדישים מחשבה ותשומת לב מיוחדת לאיכות הבניה והגימור בפרויקטים שלנו ולכן הקמנו את חברת Vision Supplies שתפקידה הוא לאתר ולרכוש חומרי בניה איכותיים. אחרי הכל, אנו שואפים לייצר מציאות בה הדיירים שלנו יאהבו את מקום המגורים שלהם וקשה לעשות זאת כאשר קונים חומרי בנייה ברמה נמוכה. בנוסף, בצורת הפעילות הזו אנו מהווים כח קנייה משמעותי מול היצרנים והספקים של חומרי הבנייה מה שמאפשר לנו לחסוך כסף במהלך הבנייה, השיפוצים והתחזוקה של הנכסים וכך להביא למינימום את ההוצאות, למקסם את הרווחים ולהגן על ההשקעה שלכם.

ניהול נכסים

חברת ניהול הנכסים שלנו – Management & Beyond אמונה על תפעול וניהול הנכסים. החברה אחראית על יצירת סביבת מגורים איכותית המושכת ומשמרת שוכרים עד לאחוזי תפוסה מקסימליים, על העלאת מחירי השכירות וצמצום עלויות התחזוקה ועל שמירה על ערכו ומצבו של הנכס. חברת הניהול היא חוליה משמעותית ביותר בשרשרת הערך של השקעה בנדל"ן והיא מבטיחה מעקב צמוד על התפתחותו של הנכס כך שיהיה ניתן לשפר את תזרים המזומנים ולהגן על ההשקעה שלכם.

גיוס הון וניהול קשרי משקיעים

צוות ניהול קשרי המשקיעים שלנו מוביל ומדריך את המשקיעים בכל אחד משלבי ההשקעה: מבניית מודל ההשקעה המתאים באופן ייחודי לכל משקיע, דרך הענקת מידע מלא ושקוף על רכישת הנכס וניהולו ועד לתשלומים השוטפים עבור ההשקעה. נשות ואנשי המקצוע שלנו מספקים תשובות מהירות ומלאות לפניות של משקיעים ומספקים להם עדכונים ודוחות תקופתיים כדי שאתם תוכלו להנות מההשקעה שלכם בראש שקט.

אנו משקיעים בנדל"ן,
אך לא רק

כששכונה מתפתחת, כולנו מרוויחים.
כאשר אנו רוכשים מולטי פמילי בארה"ב ומשביחים אותו, איכות חייהם של הדיירים עולה וההשפעה ניכרת על כל השכונה והקהילה. כאשר אנו מייצרים אפיק השקעה סולידי מנדל"ן מניב אנו משפרים את איכות חייהם של המשקיעים שלנו. אנחנו אוהבים להשקיע בנדל"ן. אנחנו אוהבים להשקיע באנשים. כאשר משלבים בהצלחה את שני התהליכים האלה, אנחנו, יחד איתכם, הופכים את העולם למקום טוב יותר. זוהי הסיבה שהחלטנו לשלב גם את המעורבות החברתית כחלק מהאסטרטגיה של החברה.
כיום אנו מקיימים שיתוף פעולה עם עמותת 24/7 העובדת עם נוער בסיכון. אנו מממנים את כל הפעילות החברתית בבית ספר נבחר בשנה הקרובה, מעבירים חוגי נדל"ן ושיעורים של השכלה פיננסית לתלמידים, מביאים תלמידים למשרדים שלנו כדי שיבינו מה זה בכלל אומר "חברת השקעות" ונטיס תלמידים מצטיינים לארה"ב לבקר במשרדים שלנו כדי שיכירו את האופרציות שלנו מקרוב.