מעל ומעבר הוא הסטנדרט שלנו

השקעות נדל"ן בארה"ב עם Vision & Beyond

אנו חיים ומתגוררים בשווקים בהם אנו פועלים. היתרון הזה מקנה לנו היכרות עם האנשים, הכלכלה והנדל"ן המקומי ומאפשר לנו למצוא עסקאות מתחת למחיר שוק שלא היה ניתן למצוא בדרך אחרת.
הכפילו את הנתון הזו במודל ייחודי המאפשר לנו שליטה ובקרה על כל מרכיבי ההשקעה וקיבלתם נוסחה מנצחת לקבלת השקעות מוצלחות.

השקעות נדל"ן באסטרטגיית Value Add

אנו משקיעים בנכסים מניבים בעלי פוטנציאל לעליית ערך

אנו רוכשים נכסים במחיר הנמוך ממחיר השוק, משפצים ומשביחים אותם, מעלים את דמי השכירות ומביאים למקסימום את אחוזי התפוסה בנכס. חברת הניהול שלנו מתחזקת את הנכסים ומקטינה את ההוצאות השוטפות וכך אנו מייצרים תזרים מזומנים יציב וטוב יותר מנקודת הרכישה מה שגורם להעלאת שווי הנכס. כל אלה מאפשרים לנו ליצור אפיק השקעה נדל"ני מניב ורווחי עבור שותפינו.

האסטרטגיה שלנו לקבלת רווחים מקסימליים ותמורה עבור ההשקעות:

איתור

ורכישת נכסי מולטי פמילי באזורי מגורים מתפתחים בהם הביקוש נמצא במגמת עליה. הניסיון שצברנו באיתור ופיתוח אזורים אלה הוא מפתח עיקרי בהצלחה שלנו.

רכישה

של נכסים מתחת למחיר השוק.

גיוס

מימון בתנאים ועלויות אטרקטיביים.

בנייה

בנייה או שיפוץ של הנכסים בסטנדרט גבוה כדי להכין את הקרקע לרווח גבוה יותר מהשטח.

העלאה

של דמי השכירות שמטרתם לייצר תזרים מזומנים יציב ותשואה גבוהה

השכרה

של דירות נוספות במטרה להעלות את אחוזי התפוסה בנכס וגביית שכירות יעילה.

ניהול

ותחזוקת הנכסים בסטנדרט גבוה ושליטה על ההוצאות התפעוליות כדי להבטיח רווחיות מקסימלית.

בתקופות בהן השוק והכלכלה יציבים, ערכם של נכסי נדל"ן עולה. כתוצאה מכך, לאחר שנים בהם המשקיעים נהנו מהחזרים על ההשקעה ומתזרים מזומנים יציב, יכולות להיווצר הזדמנויות למימוש הנכס וייצור רווח נוסף עבור המשקיעים שלנו.

מעניקים בטחון לשותפים שלנו

אנו רואים במשקיעים שלנו שותפים לכל דבר ועניין. אנו ניצבים איתכם כתף אל כתף בכל שלב במסע ההשקעה המשותף שלנו כדי שכולנו נהנה ונרוויח מהדרך כצוות. כדי שכולנו נהנה ונרוויח מהדרך כצוות.

אנו מאמינים בהענקת ביטחון למשקיעים שלנו ולהונם באמצעות מבנה שותפות של LLC – Limited Liability Company בה המשקיעים נרשמים כחברים להשקעה משותפת יחד עם חברת Vision & Beyond.
הבעלות הבלעדית על הנכס היא של שותפות ה- LLC שאחזקות חבריה מוגדרות בהתאם להון שהושקע. המשקיעים מיוצגים על ידי עו"ד נאמן לאורך כל שלבי הפרויקט.

מסלולי השקעה

לכל משקיע יש שאיפות שונות.

עקב כך, אנו מתאימים את מסלולי ותנאי ההשקעה לכל משקיע ומטרותיו. בין אם מדובר במשקיע פרטי, חברה או משקיע מוסדי, אנו נפעיל יחד כדי לבנות עבורכם את תמהיל הנכסים המתאים ואת מודל ההשקעה הרצוי.

משקיעים יכולים להשקיע בדרכים הבאות:
השקעת הון
השקעה בצורת בעלות ושותפות בחברת LLC. המשקיע מקבל אחוזי בעלות בפרוייקט בהתאם להון העצמי שהושקע ומקבל תשואה פירותית ורווחי הון בהתאם ליחס ותנאי ההשקעה.
השקעת חוב
מסלול זה נחשב לסולידי (סיכון נמוך). המשקיע נותן הלוואה לחברה היזמית כנגד שיעבוד הנכס על שמו. המשקיע מקבל ריבית רבעונית קבועה לפי המודל של אותה השקעה ולפי משך ההשקעה (24-36 חודשים) וגובה הריבית (טווח של 8%-10%). בסוף תקופת ההלוואה יקבל המשקיע את קרן ההשקעה. ההון הפרטי להשקעת חוב – החל מ- 100,000$.